Ministacja Paliw - kontakt





Kontakt
SWIMER
ul. Płaska 64
87-100 Toruń
+48 56 681 47 22
biuro@swimer.com.pl

Dział sprzedaży:

Zachodniopomorskie, Kujawsko-Pomorskie
Marcelina Żychska
+48 22 493 62 76
+48 690 949 919
marcelina@swimer.com.pl

Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie
Oliwia Findling
+48 56 681 47 57
+48 530 124 238
o.findling@swimer.com.pl


Lubuskie, Wielkopolskie
Julia Barska
+48 530 106 924
j.barska@swimer.com.pl

Dolnośląskie, Opolskie, Śląskie
Łukasz Nowak
+48 22 493 62 78
+48 513 150 712
l.nowak@swimer.com.pl

Lubelskie, Świętokrzyskie,
Małopolskie, Podkarpackie
Dariusz Brzóska
+48 530 167 215
d.brzoska@swimer.com.pl

Mazowieckie, Podlaskie, Łódzkie
Magda Nadolna
+48 22 493 62 79
+48 533 321 536
m.nadolna@swimer.com.pl




Dla dystrybutorów:

Radosław Gęsicki
+48 509 583 823
radek@swimer.com.pl
Dariusz Szczekocki
+48 535 125 195
dariusz@swimer.com.pl


Export:

Piotr Banaszek
mobile phone/ сот. тел. +48 533 553 267
export@swimer.com.pl

 

Anna Chlebowska
mobile phone +48 690 999 146
export@swimer.com.pl

 

Katarzyna Majchrzak
mobile phone +48 733 857 334
export@swimer.com.pl



Ministacja Paliw - 1350 litrów

Dwupłaszczowy zbiornik na olej napędowy, o pojemności 1350 litrów
długość: 2700 mm szerokość: 900 mm
waga:
220 kg

więcej >>

Ministacja Paliw - 1400 litrów

Dwupłaszczowy zbiornik na olej napędowy, o pojemności 1400 litrów
średnica: 1576 mm
waga:
180 kg

więcej >>

Ministacja Paliw - 2500 litrów

Dwupłaszczowy zbiornik na olej napędowy, o pojemności 2500 litrów
średnica: 2000 mm
waga:
370 kg

więcej >>

Ministacja Paliw - 3500 litrów

Dwupłaszczowy zbiornik na olej napędowy, o pojemności 3500 litrów
Średnica: 2000 mm
waga:
370 kg

więcej >>

Ministacja Paliw - 5000 litrów

Dwupłaszczowy zbiornik na olej napędowy, o pojemności 5000 litrów
Średnica: 2547 mm
waga:
430 kg

więcej >>

Ministacja Paliw - 6000 litrów

Dwupłaszczowy zbiornik na olej napędowy, o pojemności 6000 litrów
Średnica: 2547 mm
waga:
430 kg

więcej >>

Ministacja Paliw - 10000 litrów

Dwupłaszczowy zbiornik na olej napędowy, o pojemności 10000 litrów
Średnica: 2866 mm
waga:
490 kg

więcej >>

Ministacja Paliw - 15000 litrów

Dwupłaszczowy zbiornik na olej napędowy, o pojemności 10000 litrów
Średnica: 2866 mm
waga:
490 kg

więcej >>

Systemy Zarządzania

pełna kontrola wydawanego paliwa na odległość

więcej >>

 

Zbiorniki Stalowe

Oferujemy Państwu również STALOWE zbiorniki jedno i dwupłaszczowe, zarówno jedno jak i wielokomorowe

więcej >>

 

Kontakt

SWIMER OIL TANKS
Ul. Płaska 64, 87-100 Toruń

tel 535 125 195
dariusz@swimer.com.pl

 

 

wtryskiwacze common rail | przekładnie kierownicze | Komory śrutownicze